Tříkrálová sbírka

Tříkrálová sbírkaV pátek 6. ledna 2012 se v Rudě uskutečnila Tříkrálová sbírka. Domácnosti navštívili koledníci a kdo chtěl mohl přispět na charitu. Celkem koledníci vybrali 3 894 Kč.

11. 1. 2012 Zobrazit více

Vánoční koncert v kapličce

Vánoční koncert v kapličceJako příležitost k příjemnému vykročení do svátečního času se v kapli Sv. Andělů strážných 23. prosince uskutečnil vánoční koncert smíšeného pěveckého sboru Orfej a nadšených muzikantů z Rudy.

30. 12. 2011 Zobrazit více

Sdělení

SděleníOd 1. 1. 2012 dochází k řadě změn ve výplatě dávek, které dosud vyplácely obecní úřady obcí s rozšířenou působností a pověřené úřady.

7. 12. 2011 Zobrazit více

Kaple v Rudě před svátky znovu ožije

Kaple v Rudě před svátky znovu ožijeK příjemnému vkročení do svátečního času se kapli Sv. Andělů strážných v pátek 23. prosince od 17 hodin uskuteční další – v pořadí už třetí – koncert. Vánoční náladu přinese zpěv členů smíšeného pěveckého sboru Orfej.

4. 12. 2011 Zobrazit více

Oprava nájezdu na R6 a uzavírka

Oprava nájezdu na R6 a uzavírkaUzavření nájezdu na Prahu EXIT 32 rychlostní komunikace R6.

19. 11. 2011 Zobrazit více

Štěňata

ŠtěňataV Novém Strašecí byla nalezena 3 takováto
krásná štěňata různého pohlaví. Znáte někdo majitele, nebo máte zájem o štěňátko? Informace na OÚ v Rudě, na Mě. ú. v N.S., nebo u Městské policie v N.S.

14. 11. 2011

Slavnostní rozsvícení stromku

Slavnostní rozsvícení stromkuV pátek 25. listopadu 2011 se uskuteční v sále hostince slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Tentokrát s programem, který připravují děti z Mateřské školy v Rudě a ZUŠ v Novém Strašecí. Všichni jsou srdečně zváni.

2. 11. 2011 Zobrazit více

Napsali o Rudě v Rakovnickém deníku

Napsali o Rudě v Rakovnickém deníkuV online vydání Rakovnického deníku vyšel článek a fotoreportáž z přehlídky Rakovnické jezdecké ligy, která se konala v sobotu 15. října v Rudě.

16. 10. 2011 Zobrazit více

Přehlídka Rakovnické jezdecké ligy

Přehlídka Rakovnické jezdecké ligyJezdecký klub Ruda pořádá na závodišti v Rudě 15. října 2011 od 10 hodin přehlídku jezdecké ligy.

9. 10. 2011 Zobrazit více

Výtvarná dílna pro děti

Výtvarná dílna pro dětiOd července funguje v jedné třídě bývalé základní školy v Rudě výtvarná dílna. Pro děti ji tu pravidelně připravuje paní I. Kotelenská.

6. 10. 2011 Zobrazit více